Početna Tekstovi РУСОЉУБИ

РУСОЉУБИ

288
0

РУСОЉУБИ

 

ЕУ талибани и бриселски комесари прогласише ме пре неколико година, режимска „ ПОЛИТИКА“ објавила на насловној страни, главним непријатељем банкротиране ЕУ.

Испаде, Србија само због мог јавног рада не може да уђе у рајско царство ЕУ.

Нисам знао да имам такав утицај у јавности да бриселски сатрапи расправљају о мени на ЕУ парламенту.

МалограЏанери и аутошовинисти ме мрзе.

Плаше се моје јавне критике, јер све знам о њима.

 

Интересантно,на мојој јавној страници, ФБ ме прогласио за руског човека.

 

Радим са Русима од 1984.године.Правио сам послове по читавој Русији.

Ратовао сам са задртим комунистима и поквареним неолибералима.

Сукобљавао сам се директно све од 1990.године са Јегором Гајдером, Анатолијом Чубајсом, Борисом Немцовим, Алексејем Кудрином и читавим неолибарним чопором напаљених авлијанера, који су економски упропастили Русију.

Знам већину руских олигарха, знам их када ништа нису имали, када су „тапкали“ карте испред Бољшог театра, када су били комсомолци и комунистички чиновници, знам како су бестидно покрали народ Русије и за све њих могу да напишем да су бандити и разбојници.

Подржавам идеју да им дражава мора да конфискује имовина.

 

Познајем одлично петроградску екипу политичара, који су довели Путина на власт. Урадили су праву ствар.

Путин је дошао на власт меким државним ударом. Није било другог решења.

Радовао сам се да дође национална политичка струја у Кремљ и да спаси Русију сигурне пропасти.

Отворио сам прву приватну банку 1991.г. у Москви, научио сам многе руске банкаре како се послује на тржишту и како да избегавају надрогиране јапијевце са Вол Стрита.

Одржао сам безброј пословних предавања, тренинга и обука по читавој Русији и нисам наплаћивао своје услуге.

Нисам учествовао у руским приватизацијама, мада су ми све нудили.

Нисам  постао олигарх, мада сам окретао већи капитал од њих када су они почињали своје бизнисе.

 

Сматрам да је Путин велики државник и да се појавио у правом тренутку да спаси Русију сигурне пропасти.

Ко није био од 1990 до 2000. године по читавој Русији, тај не зна у какву су катастрофу  Горбачов и Јелцин гурнули Русију.

Критикујем Путина од првог дана његове власти, јер се није обрачунао са руским олигарсима и дозволио је неолибералима да му воде економију, финансије и Централну банку.

Ништа се ни данас није променило.

Не могу да разумем зашто то ради.

Сматрам да је 26 година његове владавине превише и да треба да препусти вођење државе млађим људима, док би он имао почасно место доживотног Саветника.

Наравно, то је ствар избора грађана Русије.

 

Моје економске идеје, које сам у Русији први јавно износио у наступима и писаној форми, подударају се са економским идејама проф Валентина Катасонова, др Михаила Дељагина, др Сергеја Глазајева  и др Михаила Хазина.

Моја критика економске политике Русије била је добронамерна, јер сам видео да неолиберални аутошовинисти намерно повлаче погрешне потезе како би уништили Русију.

Руси су наша млађа и већа браћа.

Залажем се за добре одосе са Русима, али никако да Србија постане руска губернија.

 

Чекање да руска армија изађе на Дунав и да нас Руси спасе, зашта се залаже већина русољуба, мени је неприхватљиво.

Сматрам да је то кукавичко сакривање и бажање од наше историјске одговорности.

Морамо сами да спасимо државу и народ из ове наметнуте и програмиране трагедије.

 

Критикујем Кремљ што подржава највећег зликовца и велеиздајника, полуделог Узурпатора, што га одликује и помаже да победи на неуставним, намештеним и криминалним изборима.

На интернету имате, нарочито у последњих неколико година, моју јавну критику погрешне политике Кремља према Србији.

 

Зашто све ово пишем?

 

Запрепашћен сам незнањем, глупости, подлостима, зависти, злобом, примитивизмом, лажима, острашћеним безобразлуком и агресивном искључивости наших русољуба на речима, који се бусају у нејака србска национална прса,  па мене нападају и проглашавају да сам русофоб.

Страшно!

Одговарам свим тим естрадним русољубима да све податке које сам изнео о стању УКУПНОГ руског дуга су званични подаци Руске Федерације.

Треба само деценијама пратити руску економију да би сте  могли да синтетизујете све те праве званичне податке.

Пратим рад мојих горе поменутих руских колега економиста и њихова критика економске политике РФ је много оштрија, директнија, отворенија и суровија, него моје  ублажене, стручне критике погрешне економске политике Кремља.

 

Да ли ви, русољуби, пратите изјаве водећих економиста у РФ?

Ако не пратите – умукните!

 

Устао сам против бесног лавежа УДБА авлијанера и пудлица, који  следе велеиздајничку политику егоманијака Узурпатора и подржавају окупацију Србије од стране Крсташа, оптужујући на најстрашнији начин Русију.

Изврћу се историјске чињенице, све према пропаганди Крсташа, Русија се анатемише и лажно оптужује све у циљу да Срби замрзе Русе.

На сву срећу, већина грађана -71%, према последњем истраживању, још увек имају позитиван став о РФ, али је тај проценат подршке значајно пао ове године, јер је прошле године износио 83% подрше РФ.

 

Бојим се да подлим подметањима  Крсташа русофоба и  громогласним баљезгањем пландујућих и затуцаних русољубаца, подршка РФ не настави драстично да опада у нашем напаћеном народу.

То није добро за наше националне интересе.

Зато је преко потребно сменити и ухапсити фашистички режим Узурпатора, довести нове, непоткупљиве, поштене, паметне и стратешки писмене људе на челу Србије, који ће поставити нову политику према Русији.

 

Србија мора одмах да заустави испоруку оружја Украјини и Израелу.

Први пут се налазимо на погрешној страни историје, јер психопата Узурпатор не спроводи вољу грађана Србије, него слуша своје налогодавце у Бриселу.

Кремљ је касно увидео да води погрешну политику према Србији.

Тражимо да се не мешају у нашу унутрашњу политику и да не подржавају политичаре који немају никакво упориште у народу.

Зар шепурење у Кремљу наркомана Вулина није срамота и за Србији и за Русију?

Не треба Кремљ ништа да нам помаже, само да нам не одмажу.

Руси и Срби су браћа, али нам новчаници нису заједнички.

Русољуби то тек треба да схвате.

 

Београд, 7535.г. цветањ