ПОТКУПЉИВАЊЕ
Може ли се поткупити већина народа?
Може.
Пример?
Србија.
Како?
Полудели фашиста Узурпатор наркомански задужују Србију.
Велики део узетог новца краде, али много мањи део дели народу.
Исплаћује им редовно плате и пензије.
Поткупљује народ.
И?
Народ се не буни.
Народ пристаје да буде поткупљен.
Већини народа, који живе од буџета, не смета ово сумануто задуживање.
Напротив, задовољни су што примају редовне плате и пензије.
Плате из буџета прима милион људи.
Пензионера има 1,65 милиона и они ће да приме ове године око 3 милијарди евра из буџета за исплату пензија.
Примају плате и пензије из буџета који је у минусу.
Очекивани реални минус буџета ове године је – 3,5 милијарде евра.
Како се покрива тај минус у буџету?
Новим задуживањем.
Живимо, дакле, на туђи рачун.
Узурпатор је Демон који је добио задатак да уништи Србију и биолошки истреби Србе.
Он то више ни не крије.
Постао је бахат и отворено спроводи Терор.
Одлично обавља свој добијени задатак.
Поткупљивањем поводљивог народа спроводи свој злокобни план.
Задуживањем и распродајом државе успева да влада .
Заведени народ му верује све док буде добијао паре.
Може ли се вечно да живи на туђи рачун?
Не може.
Народ то добро зна.
Када пара више не буде за плате и пензије, тај преломни тренутак се, ипак, после свих гебелсовских демагогија, стреловито приближава, народ ће да схвати да је преварен.
То ће бити велики ударац главом народа у нарасли зид дугова.
И једино тада следи тренутно отрежњење.
Све што данас стручњаци МОБЕ једини причају, доказују, апелују, моле и предлажу, опијени и презадужени народ не занима.
Када доживе драстичан пад плата и пензија, јер неће више бити новца у банкротираном буџету, настаје болно буђење из мамурлука Узурпаторове лажи.
Ма колико вам ово изгледало сурово, то ће да се догоди.
Морамо, дакле, да стрпљиво чекамо тај историјски тренутак принудног просвећења превареног народа.
Нема другог начина да отпочнемо системске промене у болесном друштву.
Нема другог начина да се излечимо од фашизма, тоталитаризма, демагогије, лажи и поткупљивања.
Драстичан пад животног стандарда ће бити лековит за оздрављење народа.
Наравно, цену поткупљивања, поводљивости и глупости мора да плати народ.
Тако је у нашој древној историји увек било.
Када народ није хтео да слуша своје умне људе.
Надам се да ће тада, када буде све огољено и када све маске буду пале, пробуђени народ нешто, ипак, да научи из доживљене националне трагедије.
Коју смо могли да избегнемо, да народ није пристао на поткупљивање.
Хоће ли се наш народ једном већ опаметити?
Видећемо.
Споро напредује, али се, ипак, креће.
Ми настављамо да НАТАПАМО.
Београд, 7535.г. трешњар



