Početna Tekstovi БЕЋАРИ

БЕЋАРИ

261
0
Hogarth, William; A Midnight Modern Conversation; National Trust, Petworth House; http://www.artuk.org/artworks/a-midnight-modern-conversation-219526

 

БЕЋАРИ

 

Мој пријатељ проф др Јован Б. Душанић назвао је нашу економију, када су Досманлије почели да је распродају,  – бећарска економија.

Назив је одличан.

Ништа се од тога жутог доба бандитске распродаје није променило.

Полудели бећари и данас воде Србију у пропаст.

 

Настављена је распродаја Србије и њено наркоманско задуживање.

Никада у историји Србије се нисмо овако пијано задуживали.

Узети новац се троши за крађе, бахаћење, поткупљивање лојалиста, додворавање бирачима, за  непотребни EXPO, националне стадионе за пропале фудбалере и за друге напредњачке будалаштине и куле од карата.

Задужује криминални Узурпатор државу и грађане, док гебелсовски шири пропаганду о свом значају и  његовом историјском уласку у школске читанке.

 

Писао сам и говорио безброј пута да је Србија банкротирала.

Моје колеге из МОБЕ су једини то стручно потврдили.

Али, тако бар изгледа у јавности, никога економија уопште не занима.

Просто је невероватно да је то тако, али, нажалост, то је болна истина.

Већина грађана се понаша као да ће неко други да враћа узете кредите.

То је велика грешка.

 

Браћо и сестре, гоподо другови, све дугове мораће да врате – грађани Србије.

 

Ако не будемо имали стручне, поштене и способне родољубе, који ће да преузму управљање банкротираном Србијом, након смене и хапшења Узурпатора и његових криминалаца, упашћемо у велике проблеме.

Умаптите добро ово што вам данас пишем.

Немојте после, ако поново наседнете на неке нове лажи политичког олоша, да кажете да вас нисам на време упозорио шта нас чека.

 

Ако неки нови бећари наставе да воде Србију, следи драстичан пад животног стандарда, јер неће бити новца за пензије и плате.

То је потпуно извесно. Нема кредита – нема плата и пензија.

Следи отрежњење пијаних од лажи Узурпатора .

Пад животног стандарда ће брзо да освести заведене.

Терет дугова ће да падне на леђа осиромашених грађана.

Увећан за камате.

Нико нам неће више давати кредите.

Мораћемо, напокон, да се окренемо сами себи.

Усе и у своје кљусе.

 

Када се то догоди, онда смо на добром путу спаса државе и народа.

 

Бећари не могу да воде државу и народ.

 

Знате ону бећарску :

 

„ Ој , ала смо се састали бећари, па ниједан за кућу не мари.“

 

Зато смо и пропали.

Зато што за једину нашу кућу не маримо.

 

Београд, 7535.г. цветањ